Haber

Yalıçapkını bugün var mı, yok mu? Kingfisher’ın yeni bölümü ne zaman?

Yıldız Kingfisher dizisinin yayınını televizyon ekranlarında göremeyen kullanıcılar, programın neden yayın akışına dahil edilmediğini araştırmaya başladı. Pekala, bugün Yalıçapkını yok, neden olmasın? Kingfisher’ın yeni bölümü ne zaman? Yalıçapkını bugün var mı? Detaylar burada…

KİRALAYICININ KONUSU NEDİR?

Sorumsuzluğuyla başta dedesi Halis Ağa olmak üzere ailesini en çok kızdıran Ferit, Gaziantepli uygun bir kızla evlenmeye karar verir. Ferit evlenmek istemese de dedesinin sözünden çıkamaz. Doğru gelini bulmak Halis Ağa’nın büyük gelini İfakat’ın (Gülçin Şantırcıoğlu) görevidir. Korhan Ailesi’nin Gaziantep’teki gelinliği olmaya uygun görülen Suna’nın (Beril Pozam) talep töreninde yaşanacak sürpriz hem Suna’yı hem de kardeşi Seyran’ı (Afra Saraçoğlu) etkileyecektir.

SON BÖLÜMDE NE OLDU?

Seyran’ın mahkeme çıkışı bayılması başta Ferit olmak üzere herkesi endişelendirir. Ferit de Seyran da yaşananlara çok üzülür. Ferit, Seyran’ı görmeden duramaz ve konaktan çıkıp Seyran’ı görmenin bir yolunu bulur. Zerrin ve Pelin, Ferit ve Pelin’in durumunu konuşmak için konağa davet edilir. Suna ve Saffet’in düğün hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Tarık, Seyran ile evleneceği günü dört gözle beklemektedir. Ferit yaşananlara dayanamaz ve öfkesini tüm ev halkından çıkarır. Öte yandan Ferit, Suna konusunda Abidin’e yardım etmek ister ve bir adım atar. Abidin’in beklenmedik hareketi Ferit’i endişelendirir ve harekete geçer.

BUGÜN HONEYBOOK YOK MU?

Star TVYalıçapkını dizisi Star Haber’in ardından bu akşam 20:00’de yeni bölümüyle ekrana gelecek.

KİRACI’NIN YENİ BÖLÜMÜ SAAT KAÇTA?

Yalıçapkını her cuma 20:00’de Star TV’de. Yalıçapkını dizisinin yeni bölümü geçen hafta yayınlanamadığı için 32. bölümü 16 Mayıs Salı günü yayınlanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu